Заклади охорони здоров`я Першотравенська     Для задоволення потреб населення в якісних медичних послугах, підвищення якості надання медичної допомоги матерям та дітям, поліпшення репродуктивного здоров’я населення в КЗ «ЦПМСД м. Першотравенська» та КЗ «Першотравенська центральна міська лікарня»ДОР»  забезпечено безперебійне функціонування трьох амбулаторій, стаціонарних та консультативно-діагностичних поліклінічних відділень.

На сьогодні у медичній сфері нашого міста працює 68 лікарів усіх спеціальностей, з них 6 лікарів загальної практики-сімейної медицини, 189 осіб середнього медичного персоналу, з них 8 медичних сестер загальної практики-сімейної медицини.

Медперсоналом КЗ «ЦПМСД м. Першотравенська» та КЗ «Першотравенська ЦМЛ» ДОР» обслуговується 100 % населення міста.

З міського бюджету виділяється значний об`єм коштів на підтримку матеріальної бази медичних закладів міста. На початку 2015-го року після капітального ремонту відкрито терапевтичне відділення. На черзі — ремонт акушерсько-пологового та гінекологічного відділення.

Реалізовано проект «Телемедицина». Завдяки цій сучасній технології наші лікарі мають змогу спілкуватися з колегами обласних лікарень та отримувати консультації на місцях під час прийомів пацієнтів. Значно збільшено кошти на придбання медикаментів та реактивів для проведення аналізів та таке інше.