Першотравенськ     Серцем нашого міста, основною силою, що визначає ритм життя Першотравенська, є міська рада депутатів. Назавжди вписані в історію міста імена депутатів перших скликань, тих, кого першотравенці згадують з особливою повагою. Це Авраменко О.І., Пономар М.І., Рецький М.І., Ахмадуліна О.С., Петрова А.Є, Пивовар А.З., Ручка Б.Б., Постоногова В.О., Корнєєв В.С., Семушев В.Ф., Мараховський А.Д., Філіппова Г, С., Антонюк Н.І., Городний Д.П., Лопатіна Е.А., Тупика Г.П. та багатьох інших.

У складі міської ради нинішнього скликання — шахтарі та вчителі, медики та підприємці, представники різних політичних партій та позапартійні. Багатьом депутатам міської ради першотравенці довіряють долю міста не вперше. Серед них — Нефьодов Р.Ф., Коврижко Г.М., Лобко А.М., Печена Т.В., Турчак Т.В. та багато інших. Сьогодні у складі міськради 35 депутатів. Саме вони представляють інтереси городян у місцевих органах влади. Переважна більшість депутатів міськради є не тільки формальними лідерами, а й надійними захисниками інтересів своїх виборців. Про це свідчить величезна кількість рішень, спрямованих на соціальний захист населення, вирішення проблем жителів міста.

10 червня виповниться рівно рік, як на посаду міського голови було вже втретє обрано Віктора Івановича Рудих. Педагог за освітою і керівник за покликанням, своєю відповідальністю, завзятістю і наполегливістю він зумів завоювати довіру переважної кількості першотравенців. Сьогодні з упевненістю можна сказати про те, що поруч з міським головою працює гідна команда, яка здатна не тільки стабілізувати ситуацію в місті, а й успішно працювати на перспективу.

Підводячи підсумки роботи органів місцевого врядування за останній рік, слід зазначити, що місцева влада стала більш відкритою для людей: враховується кожна конструктивна пропозиція та зауваження, які висловлюють першотравенці, оперативно вживаються заходи щодо вирішення проблемних питань. На сьогодні багато основних завдань, які були задекларовані Віктором Рудих у передвиборчій програмі, вже виконані. Значно покращилася якість харчування у школах і дошкільних навчальних закладах, збільшено норму харчування для пацієнтів відділення медико-соціальної реабілітації міського територіального центру, ремонтуються дороги, укріплюється матеріально-технічна база закладів освіти, культури та спорту, вже практично вирішено питання щодо передачі у власність територіальної громади приміщення міської бані, відновлено роботу дільниці озеленення та благоустрою. Іншими словами, наше рідне місто поступово знов повертає собі славу чистого, зеленого, квітучого, комфортного для проживання міста.