На приёме у мера    18 травня 2015 року до міського голови на прийом з особистих питань звернулося 9 городян, котрими було піднято 6 питань.

Половина питань, з якими прийшли городяни до Віктора Рудих, стосувалася комунальної сфери. Мешканці будинків №2, 4 та 6 по вулиці Фрунзе звернулися до міського голови з проханням допомогти встановити на їх будинки лічильники теплової енергії. Як зазначив очільник міста, встановити прилади обліку тепла вони можуть лише за власні кошти, оскільки протягом декількох років держава не забезпечує населення зазначеними лічильниками, призупинивши дію відповідних програм. Виконуюча обов’язки начальника управління комунального господарства та майна Лариса Черевко порадила заявникам звернутися до представників організації, яка має відповідну ліцензію та займається встановленням лічильників тепла на території нашого міста.

З проханням освітити алеї паркової зони по вулиці Комсомольська у вечірній час, де в літній період відпочиває велика кількість городян, звернулася до Віктора Рудих представниця бізнесу. За словами директора МЖКП Віктора Вискрєбєнцева, вже закуплені необхідні матеріали, тому до кінця тижня спеціалістами підприємства будуть виконані роботи щодо зовнішнього освітлення головної алеї парку.

Учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні попросила очільника міста вирішити питання щодо ремонту підходу до одного з під’їздів будинку № 11 по вулиці Леніна. Віктор Рудих доручив своєму першому заступникові Андрію Козаченку особисто проконтролювати вирішення піднятого ветераном війни питання.

Жінка, інвалід ІІ групи, прийшла до міського голови та попросила надати їй матеріальну допомогу, оскільки вона, за її словами, зараз знаходиться в скрутному становищі. Віктор Іванович доручив начальнику управління праці та соціального захисту населення Галині Коврижко допомогти заявниці оформити відповідну заяву та розглянути дане питання на комісії з надання матеріальної допомоги мешканцям міста Першотравенська. За його словами, в цьогорічному місцевому бюджеті, в порівнянні з минулим роком, є в наявності кошти для підтримки тих городян, які опиняються в скрутному становищі.

По закінченні прийому громадян міський голова також дав відповідні доручення щодо вирішення питань щодо працевлаштування молодої жінки та капітального ремонту системи водовідведення в одному із багатоповерхових житлових будинків тощо.