Першотравенські організації політичних партій    До міського голови на прийом з особистих питань, який він провів 20 липня, звернулося шестеро першотравенців. Ними були підняті питання щодо надання житла та утримання житлового фонду.

        Молодий спеціаліст, яка планує найближчим часом працювати за направленням сімейним лікарем в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, звернулася до Віктора Рудих з проханням допомогти їй вирішити питання з наданням житла, оскільки вона родом з Харківської області. Очільник міста доручив керівництву лікарні в найкоротші терміни віднайти помешкання молодому спеціалісту для тимчасового  проживання.

         Молода жінка, яка мешкає в будинку №10 на вулиці Октябрська, поскаржилася міському голові на проблеми із каналізацією в їх житловому будинку. За її словами, мешканці будинку постійно потерпають від неприємного запаху з підвалу та від великої кількості комарів, що плодяться там, тощо. Віктор Рудих попросив начальника приватного підприємства «Комунальщик – 3» Оксану Новікову, на обслуговуванні якого знаходиться цей житловий будинок, побувати там та розібратися з піднятим заявницею питанням. Як відмітила Оксана Володимирівна, часто проблеми із системою водовідведення виникають через мешканців квартир, які використовують каналізаційну систему в якості сміттєпроводу, в результаті чого каналізація забивається і призводить до неприємних наслідків.

        Мешканка будинку №15 на вулиці Леніна попросила відремонтувати верхню частину фасаду будинку. За словами Олени Назунцевої – директора ПП «Комунальщик — 1», цей будинок був введений в експлуатацію в 1962 році і його цегляний фронтон дійсно потребує ремонту, який запланований підприємством на серпень. Заявниця ще підняла питання щодо ямкового ремонту дороги біля її будинку, де під час дощу утворюється величезна калюжа. Як зазначив начальник управління комунального господарства та майна Сергій Сорокопудов, поточний ремонт цієї ділянки дороги внесений в цьогорічний план і тому буде обов’язково виконаний.