На приёме у мера   5 жовтня міський голова провів особистий прийом громадян. До нього зі своїми питаннями звернулися 17 городян. Підняті ними питання стосувалися надання матеріальної допомоги, благоустрою території, оплати комунальних послуг, утримання та ремонту житлових будинків тощо.

   Жінка, яка мешкає в будинку № 3 на вулиці Горького, попросила міського голову вирішити питання з обрізкою великої тополі, яка росте біля її будинку. За словами заявниці,  за останні роки дерево сильно розрослося і його величезні гілки в будь-який момент можуть пошкодити її балкон, а також покрівлю будинку. Директор МЖКП Віктор Вискрєбєнцев пообіцяв жінці вирішити це питання до кінця тижня.

        Чоловік, мешканець будинку № 14 на вулиці Гагаріна, порушив питання благоустрою території у своєму дворі. Заявник попросив Віктора Рудих вирішити питання з облаштуванням майданчика для сміття, який знаходиться неподалік від його будинку, оскільки сміття під час вітру постійно розноситься по всій території та й сам сміттєвий майданчик не прикрашає своїм виглядом двір. Міський голова зобов’язав директора МЖКП Віктора Вискрєбєнцева в найкоротший строк вирішити питання щодо огородження даного сміттєвого майданчика.

        7 жінок, в основному літнього віку, звернулися до очільника міста за матеріальною допомогою. Одні заявниці посилалися  на скрутне становище, інші просили допомогу на лікування тощо. Віктор Рудих доручив начальнику управління праці та соціального захисту населення Галині Коврижко допомогти їм оформити відповідні заяви, які в обов’язковому порядку будуть розглянуті комісією з надання матеріальної допомоги мешканцям міста Першотравенська, що діє при виконавчому комітеті міської ради. Саме ця комісія, за словами Галини Миколаївни, врахувавши доходи громадян, прийме остаточне рішення щодо надання матеріальної допомоги.