Співробітники Першотравенського МВ МНС    У місті Першотравенськ розпочалась посилена підготовка до Великодніх світ, аби забезпечити безпеку  прихожан, рятувальники проводять профілактичні інструктажі у культових спорудах міста. 31 березня співробітники Першотравенського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області відвідали церкви міста та нагадали священнослужителям про дотримання правил пожежної безпеки під час проведення заходів.

   Під час інструктажу рятувальники нагадали працівникам храмів про необхідність звертати увагу на заходи безпеки під час проведення служби, бути більш пильними і уважними при користуванні відкритим вогнем. Потрібно неухильно дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки та з розумінням ставитись до застережень, вживати всіх можливих заходів щодо попередження займань.

    Усім настоятелям церков та прихожанам були надані пам’ятні листівки попереджувального змісту.

   Фахівці ДСНС звертаються з великим проханням до всіх священнослужителів, щоб у Ваших проповідях пролунало звернення до прихожан щодо дотримання елементарних вимог правил пожежної безпеки та поведінки з вогнем.