Розумна сова» готує маленьких першотравенців до школи     Центр гармонійного розвитку дитини «Мудра сова» розширює свої межі. Відтепер центр упевнено може називатися міні-дитсадком, в основу роботи якого покладено якісну та високорівневу підготовку дітей дошкільного віку до школи.

Зараз робота закладу націлена не тільки на проведення додаткових занять з дітьми, які вже влаштовані у державні дитячі садки, але й з малюками, не організованими у дошкільні заклади. Таким чином і ті діти, які не відвідують дитячі садки, можуть отримувати необхідну дошкільну підготовку.

Власники закладу Віктор і Наталя Ляшенки пишаються тим, що у їх центрі діти набувають якостей майбутнього першокласника. Вже зараз вихованці «Мудрої сови» демонструють максимальні результати навчання, вони значно випереджають у розвитку своїх однолітків. Насичена програма занять компенсується ігровою формою викладання, що робить навчання цікавим та легким. А демократичні ціни і активна консультативна допомога, яку надають фахові спеціалісти — педагоги, логопед та психолог, приваблюють батьків малюків.

До розкладу занять із дітьми обов’язково входять математика і логіка (на яких, до речі, у центрі роблять особливий акцент), читання і граматика, англійська мова, підготовка руки до письма, заняття на розвиток пам’яті, уваги та мислення, курс занять «Вчимося спілкуватися», ознайомлення з навколишнім світом та художньою літературою. Фахівці центру приділяють увагу не тільки креативному розвитку дитини, але й їх моральному вихованню. Програмою занять передбачені також ігрова і театралізована діяльність, фізкультурні хвилинки, арт-терапія. Наразі центр впровадив до свого розкладу ще й заняття з дитячого фітнесу. Подібні заняття мають великі переваги перед просто фізичним вихованням у звичайних дитячих садках, адже у дитячому фітнесі використовуються елементи гімнастики, хореографії, аеробіки, йоги і навіть східних єдиноборств. Заняття фітнесом, як і усі інші, заняття, проводяться у формі гри.

Із початком нового навчального року для дітей проводитимуться і заняття у гуртку художнього розвитку.

Міська влада активно підтримує та заохочує дану ініціативу. Нещодавно з метою розширення діяльності центру було виділено приміщення у дитячому садку «Казка». Власники «Мудрої сови» дуже вдячні за це і вже готуються до нового навчального року, проводячи у виділеному приміщенні ремонтні роботи.

Вже у вересні місяці «Мудра сова» чекає своїх дітлахів на заняття.

Емма Острєнок