Першотравенські організації політичних партій

16 вересня в залі засідань виконкому міської ради відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії соціального партнерства ДТЕК та м.Першотравенська на 2016-2018 роки. В її розробці взяли участь  депутати міської ради, керівники відділів та структурних підрозділів виконкому, підприємці, керівники бюджетних установ міста та представники компанії ДТЕК. Засідання проходило за участі незалежного консультанта Наталії Бойко.

        Відкриваючи засідання робочої групи, міський голова Віктор Рудих зазначив, що на даному етапі важливо приділити серйозну увагу розробці нової Стратегії конкурентоспроможності міста Першотравенська на 2016-2018 роки, щоб її подальша реалізація принесла місту вагомі результати. Також він додав, щоб проекти майбутньої Стратегії відповідали реаліям сьогодення, були ефективними та допомогли вирішити першочергові нагальні питання, без яких неможливий подальший розвиток міста.

        Наталія Бойко закликала членів робочої групи відповідально віднестися до формування проектів нової Стратегії, яка буде втілюватися у Першотравенську послідуючі три роки. За її словами, компанія ДТЕК спільно з містом виступають ініціаторами створення ефективної та конкурентоспроможної Стратегії, проекти якої фінансуватимуться компанією ДТЕК, міським бюджетом, Фондом регіонального розвитку, міжнародними донорськими організаціями тощо. Вона також додала, що Стратегія соцпартнерства передбачає співпрацю не тільки між органами місцевого самоврядування та ДТЕК, а й залучення до співпраці громадських організацій.

         Незалежний консультант та робоча група працювали над розробкою проектів Стратегії по чотирьох стратегічних напрямках:

—          Відкрите місто активного бізнесу та громади.

—          Енергоефективне, комфортне та безпечне місто.

—          Місто здоров’я.

—          Місто якісної освіти та культурного розвитку особистості.

       При обговоренні нової Стратегії конкурентоспроможності міста на 2016-2018 роки присутні намагалися врахувати найбільш корисні для громади проекти, які допоможуть вирішити багато проблемних питань в усіх сферах життєдіяльності міста.

      До наступного засідання, яке відбудеться у листопаді, Наталія Бойко попросила визначитися з відповідальними за реалізацію майбутніх проектів Стратегії, котрі мають підготувати відповідні проектні листки по кожному з проектів, зазначивши мету, план та строк їх реалізації, джерела фінансування тощо.