Першотравенські організації політичних партій      8 квітня 2014 року міський голова Віктор Рудих провів загальноміську нараду з керівниками підприємств, організацій, установ міста, начальниками окремих відділів та структурних підрозділів виконкому.

Віктор Іванович розпочав нараду з повідомлення щодо перевиконання бюджету міста за І квартал поточного року на 1,6 мільйонів гривень. Він висловив впевненість в тому, що завдяки перевиконанню міського бюджету вдасться вирішити чимало нагальних проблем.

Очільник міста зупинився на результатах опалювального періоду 2014-2015 років, на господарській діяльності міського житлово-комунального підприємства, на основних заходах з підготовки міста до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років (виконання капітального ремонту покрівель житлових будинків та БКМ «Україна», капітального та поточного ремонтів доріг та внутрішньоквартальних проїздів, ремонт системи опалення в ДЮСШ «Шахтар», освітлення вулиць та міських парків тощо). Віктор Іванович подякував приватним підприємствам «Комунальщик–1, 2, 3 та 4» за плідну роботу на підпорядкованих територіях. Міський голова також торкнувся роботи соціальних служб з переселенцями, які приїхали у Першотравенськ з району проведення антитерористичної операції, підготовки до святкування Дня міста, яке відзначатиметься 31 травня.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Коврижко поінформувала присутніх про зміни в порядку отримання субсидії на житлово-комунальні послуги, які вводяться з 1 травня. За її словами, з травня субсидії надаватимуться городянам за спрощеною системою. Потрібно буде лише надати заяву та декларацію про загальний дохід родини. Для розрахунку субсидії спеціалістами управління будуть враховуватися доходи за 2014 рік. Субсидія діятиме протягом 12 місяців. Нинішнім одержувачам, як зазначила Галина Миколаївна, субсидії будуть нараховані автоматично. Згідно з нововведеннями, під час призначення субсидії не зважатимуть відтепер і на кількість квартир, машин тощо. На субсидію може претендувати будь-яка сім’я або особа, якщо протягом року ніхто з членів сім’ї, зареєстрованих разом, не здійснив купівлю або оплатив послуги на суму, що перевищує 50 000 грн. Інші обмеження, що діють до 1 травня 2015 року, скасовані.

Наостанок міський голова звернувся до присутніх на нараді керівників підприємств, організацій та установ з проханням впорядкувати прилеглі території вже до Великодня.