На приёме у мера     6 липня міський голова провів особистий прийом громадян. До нього зі своїми питаннями звернулися 17 громадян. Підняті ними питання стосувалися благоустрою території міста, якості виконання ремонтних робіт, надання матеріальної та гуманітарної допомоги, поліпшення умов проживання, вирішення трудових спорів, роботи правоохоронних органів тощо.

       Чотири жінки, які прийшли на прийом до очільника міста, подякували йому за відремонтовану дорогу біля будинку № 7 по вулиці Горького. Однак вони попросили навести порядок в їх дворі з великою кількістю машин, на яких приїжджають торгувати на майданчику біля будинків №5 та 7, оскільки всі ці машини встановлюються біля їх будинку і додають незручностей його мешканцям. Заявниці попросили навести порядок в цьому питанні, щоб власники автомобілів ставили їх в спеціально відведеному місці. Окрім цього, жінки підняли питання благоустрою прилеглих територій об’єктів торгівлі в їхньому дворі, крадіжки тротуарної плитки, яка була викладена в зеленій зоні загального користування біля ЗШ №5, тощо. Віктор Рудих доручив керівникам відповідних служб вивчити підняті питання та по можливості їх вирішити.

       Група чоловіків, які мешкають в будинку №13 по вулиці Леніна, поскаржилися очільникові міста щодо неякісно виконаного ремонту в під’їзді їхнього будинку. За словами директора ПП «Комунальщик – 1» Олени Назунцевої, ремонт в цьому під’їзді спеціалісти її підприємства виконали в лютому нинішнього року. Віктор Рудих доручив начальнику управління комунального господарства та майна Сергію Сорокопудову обстежити під’їзд будинку, а директорові «Комунальщика – 1» — усунути недоліки до кінця липня.

       Звернення однієї заявниці потребувало термінового вирішення питання, що стосувалося збереження життя хворої бабусі, яка являється опікуном двох неповнолітніх дітей. Жінка звернулася з проханням надати матеріальну допомогу для проходження курсу лікування хворої. Віктор Рудих поставив завдання управлінню праці та соціального захисту населення в найкоротший термін виділити заявниці матеріальну допомогу на проходження лікування.

        По закінченні прийому очільник міста дав відповідні доручення для оперативного вирішення піднятих питань.