Ветераны войны в Першотравенске     20 жовтня ветеран Великої Вітчизняної війни, Почесний громадянин Першотравенська Леонід Якович Саєнко відзначив своє 90-річчя. Ювіляра особисто привітали міський голова Віктор Рудих та голова ради ветеранів Віктор Микитович Яценко. Очільник міста вручив Леоніду Яковичу медаль «Сімдесят років визволення України від фашистських загарбників» та побажав йому міцного здоров’я та ще довгих років життя.

В місті Першотравенську Леонід Якович Саєнко проживає з 15 березня 1974 року. В цьому ж році почав працювати директором Центральних електромеханічних майстерень тресту «Павлоградвугілля», далі – директором Першотравенського ремонтно-механічного заводу, який очолював до вересня 1986 року.

З 1986 р. працював майстром виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею. Леонід Якович – учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні 1941 — 1945 років. Має державні нагороди: орден Червоної Зірки, орден Слави 3-го ступеня, медалі «За відвагу», «За перемогу над Німеччиною», «За перемогу над Японією», ювілейні знаки та нагороди Міністерства вугільної промисловості.

Працюючи на Першотравенському ремонтно-механічному заводі, зарекомендував себе грамотним, кваліфікованим фахівцем, принциповим і вимогливим керівником. До виконання своїх посадових обов’язків ставився з належною відповідальністю. Всі свої зусилля і знання направляв на виконання виробничих завдань. На сьогодні Леонід Якович користується повагою працівників і пенсіонерів Першотравенського РМЗ та мешканців міста.