Першотравенські організації політичних партій     21 липня 2015 року відбулося друге засідання чергової 61 сесії Першотравенської міської ради VІ скликання під головуванням міського голови Віктора Рудих. З 36 депутатів в роботі сесії взяли участь 28 обранців. На порядок денний було винесено 9 основних та 2 земельних питання.

       Міська рада затвердила звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року по доходах — у сумі 72 698 355,32 грн. та по видатках – у сумі 66 629 366,14 грн. За підсумками виконання міського бюджету зафіксовано перевиконання дохідної частини бюджету міста у сумі 6 218,25658 тис. грн. У зв’язку з цим депутати внесли зміни  до міського бюджету на 2015 рік. Зокрема, на придбання котла на котельню «Південна» спрямовано 3080,045 тис. грн., на капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів та доріг міста — 219,1 тис. грн., на капітальний ремонт дитячого садка «Казка» (система опалення) — 310,9 тис. грн., на придбання обладнання для  шкіл та дошкільних закладів освіти – 143,4 тис. грн., на проведення капітального ремонту фасаду БК «Шахтар» — 30 тис. грн., на утримання установ та виконання заходів програми соціально-культурного розвитку міста — 1 331,2 тис. грн., на придбання медикаментів — 372,5 тис. грн., на пільгове зубопротезування додатково направлено 40 тис. грн., на продукти харчування – 30 тис. грн. Також спрямовано 1,7 млн. грн. субвенції з обласного бюджету на ремонт та утримання  вулиць і доріг міста, 60 тис. грн. — на матеріально-технічне забезпечення  Першотравенського міського відділу міліції,  68,3 тис. грн. — на поліпшення матеріально-технічного становища 47-ої Державної пожежно-рятувальної частини тощо.

      Обранцями були затверджені зміни до фінансового плану Першотравенського МЖКП на 2015 рік. Так, на фінансову підтримку міського житлово-комунального підприємства направлено 2 981, 0 тис. грн. (1,7 млн. грн. – на погашення боргу за вугілля та близько 1,3 млн. грн. – на погашення боргу за електроенергію).

      Міська рада своїм рішенням  внесла зміни до основних завдань та заходів програми соціального партнерства між Першотравенською міською радою, ДТЕК та ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». На виготовлення проекту та проведення реконструкції, капітального ремонту об’єкту інфраструктури каналізаційного господарства, пов’язаного з водовідведенням та очищенням стічних вод м. Першотравенська, депутати направили 1,2 млн. коштів ДТЕК, на придбання установки для гідродинамічної прочистки каналізаційних труб – близько 550 тис. грн. та на проведення капітального ремонту парового котла КЕ 10/14С на котельні «Центральна»  – понад 700 тис. грн.

      Також на пленарному засіданні були внесені зміни до переліку заходів міської програми соціального захисту та адресної підтримки ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян «Турбота». Ця програма доповнилася напрямками: надання належного рівня допомоги та підтримки учасників АТО, сімей загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції (надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО і членам їх сімей та запровадження пільги на оплату послуги за утримання будинків і споруд та прибудинкової території незалежно від форми власності житлового фонду до встановлення учаснику АТО статусу учасника бойових дій), організація відпочинку ветеранів війни та праці, а також працівників бюджетної сфери. На виконання цих заходів у 2015 році обранцями спрямовано 216,9 тис. грн.

        Окрім цього, депутати затвердили розпорядження міського  голови, прийняте у міжсесійний період у бюджетній сфері, та Порядок відшкодування Першотравенському МЖКП різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого  самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання). По двох земельних питаннях були прийняті позитивні рішення.