Чергове засідання сесії Першотравенської міської ради     28 жовтня 2016 року під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось засідання чергової 14 сесії міської ради VII скликання. З 34 депутатів на засіданні були присутні 29. Народні обранці розглянули 9 основних та 16 земельних питань.

Про внесення змін до міського бюджету доповіла заступник міського голови – начальник міського фінансового управління Тетяна Макаренкова. Опрацювавши пропозиції головних розпорядників коштів міського бюджету, міська рада ухвалила рішення щодо збільшення кошторисних призначень на поточні видатки на суму 558,5 тис. грн.. Так, на розроблення технічної документації з грошової оцінки земель міста направлено кошти у сумі 50 тис. грн; на придбання засобів зв’язку для підрозділів територіальної оборони — 65 тис. грн; на придбання бактиріцидних кварцових опромінювачів для Центру первинної медико-санітарної допомоги – близько 17 тис. грн; на проведення поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів доріг міста — 390 тис. грн; на придбання офіцерського набору для команди-переможця дитячо-козацької гри «Сокіл Джура» — понад 35 тис. грн.

Також були внесені зміни стосовно видатків капітального характеру на загальну суму близько 700 тис. грн. Так, на придбання ножиць-розжимів для 47 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області направлено додатково 28 тис. грн; аналізатору крові для Центру первинної медико-санітарної допомоги — 90 тис. грн; медичного обладнання для пологового відділення (фетальний монітор для новонароджених) центральної міської лікарні — понад 26 тис. грн. Першотравенському МЖКП надали фінансову допомогу для погашення заборгованості з податків, що надходять до міського бюджету, — 492 тис. грн. та на придбання дробарки для подрібнення гілок — 27 тис. грн.

Окрім того, в результаті перерозподілу коштів міського бюджету буде здійснено придбання мультимедійного проектору для дошкільного навчального закладу «Білочка» на суму 9 тис. грн та проведено капітальний ремонт сходів ганку і реєстратури амбулаторії №1 Центру первинної медико-санітарної допомоги — 28,8 тис. грн.

Цього дня народні обранці внесли зміни до фінансового плану міського житлово-комунального підприємства, міської Програми поліпшення організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби, забезпечення мобілізаційної підготовки та мобілізації військовозобов’язаних до лав Збройних Сил України та інших військових формувань, а також до міської цільової програми розвитку цивільного захисту тощо.

Наприкінці засідання депутати розглянули та затвердили низку питань земельного характеру.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації