известные люди Першотравенска     15 травня 2015 року депутати Миколаївської сільської ради на черговій сесії розглянули пропозицію Першотравенського міського голови Віктора Рудих щодо добровільного об’єднання Першотравенської територіальної громади з Миколаївською, Васильківською, Петрівською, Дмитрівською та Лозівською територіальними громадами Петропавлівського району з визначенням адміністративним центром об’єднаних територіальних громад міста Першотравенська.

На сесії Миколаївської сільради інтереси Першотравенської громади представляв радник міського голови Леонід Бобер. Леонід Франкович детально роз’яснив депутатам сільської ради суть пропозиції очільника нашого міста та зупинився на додаткових можливостях, які отримають миколаївці в разі об’єднання Миколаївської та Першотравенської територіальних громад.

На сесії Миколаївської сільради також були присутніми голова Петропавлівської районної ради Сергій Павленко та спеціалісти райради. Представники Петропавлівської райради всіляко намагалися протистояти прийняттю депутатами Миколаївської сільської ради пропозиції міського голови, приводячи ні чим не підтверджені факти та не завжди аргументовані доводи. Проте, не дивлячись на таке протистояння з боку керівництва району, депутати Миколаївської сільської ради ухвалили рішення щодо прийняття пропозиції Віктора Рудих про добровільне об’єднання територіальних громад міста Першотравенська та села Миколаївка.

Відповідно до ухваленого рішення будуть проведені збори жителів усіх вулиць села Миколаївка з метою обговорення пропозиції міського голови Віктора Рудих щодо об’єднання громад. В подальшому дану ініціативу планується ухвалити на рівні розширених зборів активу Миколаївської сільської громади з послідуючим прийняттям відповідного рішення на сесії Миколаївської сільської ради.