2а     20 квітня 2015 року міський голова Віктор Рудих прийняв з особистих питань 11 громадян. Під час спілкування з відвідувачами він з’ясував, за яких причин виникли проблеми та що завадило заявникам вирішити їх самостійно.

Так, мешканці будинків 17, 7 та 5 по вулицях Леніна, Горького та Дзержинського звернулись з проханням посприяти в організації видалення сухих дерев, які через буревій можуть спричинити шкоду їх помешканням. Очільник міста доручив директору МЖКП Віктору Вискрєбєнцеву вирішити це питання в строк до 15 травня. З питаннями працевлаштування на прийом до міського голови прийшли дві громадянки. Одна з них економіст, має великий досвід роботи. Наразі шукачка роботи зареєстрована в міському центрі зайнятості, однак вакансії на даний час відсутні, що й спонукало її звернутись до виконкому. Міський голова висловив впевненість, що з таким фахом та досвідом роботи у державних структурах жінка обов’язково знайде роботу. Іншій жінці, яка не претендує на роботу за освітою, директор одного з приватних підприємств «Комунальщик» запропонувала роботу двірника. За вирішенням особистих питань до міського голови звертаються і молоді люди. Віктор Іванович з повагою ставиться до активних та небайдужих городян, які зацікавлені в тому, щоб змінити на краще умови життя у власній квартирі чи то у місті. Юнака, який прийшов на прийом до мера, занепокоїло те, що за спожите тепло щомісячно він сплачує практично одну й ту ж суму. Тим часом протягом опалювального періоду температура повітря була різною, що передбачає різні затрати підприємства і, безумовно, неоднакові нарахування за тепло. Міський голова з’ясував, що у будинку, де мешкає молодий чоловік, відсутній лічильник тепла і порадив йому та мешканцям будинку організуватися та вирішити це питання гуртом протягом літнього періоду.

— З власного досвіду та сусідів запевняю, що вам, звичайно, доведеться витратитись на придбання приладу обліку тепла та на його встановлення. Проте у подальшому це дозволить всім мешканцям будинку заощаджувати власні кошти, — зазначив міський голова.

Начальник управління комунального господарства та майна Сергій Сорокопудов порекомендував хлопцю звернутись до дільниці «Тепломережа» МЖКП, де йому нададуть інформацію про фірми, які займаються встановленням теплових лічильників. Про якість та гарантію виконаних ними робіт вже свідчать відгуки городян.

В цей понеділок на прийом до міського голови прийшли не тільки за вирішенням власних питань. Так, небайдужий першотравенець поінформував міського голову, що за вулицею Мечникова серед городів містян тривалий час тече вода. Чоловік припускає, що це порив міського водоводу і аварія може спричинити значні втрати міському житлово-комунальному підприємству. Сергій Сорокопудов зазначив, що водовід не належить місту, однак управління комунального господарства та майна обов’язково повідомить балансоутримувача мереж водовідведення про порив. Під час прийому міського голови також було розглянуто питання щодо поточного ремонту покрівлі будинку № 15 по вул. Октябрська. Як з’ясувалось у співбесіді, заявниця дещо поквапилась скаржитись міському голові, оскільки керівництво ПП «Комунальщик-2» знає про проблему і неодноразово спілкувалось з мешканцями квартир, де протікає покрівля. Комунальники лише очікують на встановлення сухої погоди і відразу готові розпочати ремонтні роботи.