Герой-рятувальник року     Вже тринадцятий рік поспіль в Україні проводиться Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року», що має на меті відзначити героїзм не лише професійних вогнеборців, але й, в першу чергу, звичайних громадян, які не залишилися байдужими до людського горя та врятували чиєсь життя. 

  Цього року церемонія нагородження 10 переможців відбулася 18 вересня у Києві на території пожежної частини № 25 в рамках проведення фестивалю родинного формату “Сімейний день надзвичайних ситуацій”. На свято завітали радник Міністра внутрішніх справ України Анастасія Дєєва, керівництво ДСНС України на чолі з головою служби Миколою Чечоткіним, представники GIZ та тисячі гостей фестивалю.

   Анастасія Дєєва подякувала героям за їхню сміливість та рішучість, які допомогли врятувати найголовнішу цінність — людське життя, і зазначила, що вони стали не лише лауреатами акції, але й першими добровольцями-вогнеборцями.

   У свою чергу, голова ДСНС висловив слова вдячності лауреатам за готовність прийти на допомогу людям та батькам наймолодших героїв, за те, що виховали таких дітей, які знають як діяти в екстремальних ситуаціях та ризикують власним життям заради порятунку інших.Гордість міста Іваніков Костянтин

  Радник Міністра внутрішніх справ вручила кожному герою символічний бойовий одяг добровольця-вогнеборця — кепку та футболку, а голова ДСНС — диплом лауреата акції.

   Цьогорічні переможці – 8 звичайних українців та 2 співробітники ДСНС України. Серед них — гордість нашого міста Іваніков Костянтин Вікторович. Нагадуємо, що 24 травня 2016 року сталася пожежа в трикімнатній квартирі на першому поверсі будинку № 3 по вул. Шахтарської Слави. Полум’я охопило квартиру, в якій знаходилися двоє дітей. Він врятував хлопчика 2014 року народження. Ні на мить не засумнівавшись, ризикуючи власним життям, виніс дитину з палаючої квартири, врятувавши хлопчикові життя. Слід зазначити, що таку нагороду мешканець нашого міста отримав вперше, тож ми маємо пишатися своїм героїчним земляком. Костянтин – це приклад для нас всіх. Тож ДЯКУЄМО, тобі Костянтине, за твій героїчний вчинок!

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації