Кращій заклад креативної освіти Першотравенська    В місті Першотравенську пройшов заключний етап міського конкурсу «Заклад креативної освіти» серед дошкільних та загальноосвітніх закладів освіти. У конкурсі прийняли участь ЗШ № 2, 3, 4, 5 та сім дитячих садків міста. В ході заходу кожна школа та кожен дитячий садок звітували за п’ятирічну роботу над освітньою проблемою «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості». За умовами конкурсу, кожний освітній заклад представив програму розвитку навчального закладу, презентацію за визначеними напрямками та звіт про видавничу діяльність навчального закладу.

Мета конкурсу – формування позитивного іміджу дошкільних та навчальних закладів міста, забезпечення доступності результатів роботи для громадськості, популяризація креативних ідей навчання, виховання та інноваційних технологій розвитку творчого потенціалу дошкільників та учнів, розповсюдження перспективного педагогічного досвіду.

На розгляд журі у складі начальника міського відділу освіти Любові Косенко, заступника начальника міськво Любові Рудих, методистів міськво та директора ЦДТ «Надія» Віри Левченко були представлені презентації, які мали розкрити рівень креативної діяльності закладів освіти міста за наступними напрямками: педагогічний успіх, освітні технології, соціальне партнерство, громадське становлення, професійний зріст успіху тощо.

Протягом усіх етапів конкурсу журі оцінювало матеріали, надані на розгляд, за такими критеріями: зміст матеріалів, атрибутика, емблема, кредо, фірмовий стиль, дизайн, публічна демонстрація закладів.

Кращій заклад креативної освіти Першотравенська   Педагоги підготували самобутні, яскраві, змістовні презентації свого закладу освіти. Вони настільки вразили глядачів та журі, що дати відповідь, хто ж заслуговує звання «Кращій креативний заклад», було дуже складно. Підводячи підсумки конкурсу, начальник міського відділу освіти Любов Косенко зазначила, що в системі освіти творчі можливості, закладені у кожній людині природою, мають бути розвинені та педагогічно скориговані, а дитячі садки та школи повинні закласти підгрунття для розвитку творчого потенціалу особистості та визначити сталий напрямок цього процесу. Творчість має бути головною рисою кожного освітянина, бо педагогічна праця – творча за своєю суттю. Вона має поєднувати в собі науковий підхід зі справжнім мистецтвом.

За рішенням журі, переможців конкурсу «Заклад креативної освіти» серед шкіл буде об’явлено на святі Останнього дзвоника, а серед дитячих садків – на випускних.

Жанна Данилець