Ковалёв Сергей Николаевич    Ковальов Сергій Миколайович (1962-2016) після закінчення Дніпропетровського медичного інституту почав свою трудову діяльність в 1990 році на посаді лікаря терапевта Першотравенської міської лікарні. В 200р. призначений на посаду заступника головного лікаря з поліклінічної роботи де і працюв до останнього дня життя.

За час роботи проявив себе дисциплінованим, кваліфікованим фахівцем, вимогливим товаришем, наставником молодим фахівцям.

Ковальов С.М. систематично підвищував свій кваліфікаційний рівень на курсах підвищення кваліфікації, медичних конференціях, знав свою справу, добивався гарних показників в лікувальній та профілактичній роботі.

Сергій Миколайович постійно підвищував кваліфікаційної майстерності своїх співробітників, являвся зірцем для молодих лікарів. Користувався заслуженою повагою, авторитетом серед співробітників лікарні та хворих.

За свою бездоганну працю в області охорони здоров’я неодноразово нагороджувався Почесними грамотами адміністрації лікарні.