День соборности в Першотравенске    22 січня у Першотравенську пройшли урочистості з нагоди Дня Соборності України

   У Свято-Введенському Храмі відслужили молебень за єдність України. Представники влади, міських підприємств та організацій, а також мешканці міста в цей день були присутні на службі, яку проводив клірик Свято-Введенського Храму протоієрей Володимир Компанієць. Прихожани також вшанували світлу пам’ять героїв України, які віддали своє життя за територіальну цілісність та соборність України.

     Урочистості продовжилися акцією «Згуртуймося заради майбутнього України», яка пройшла на міській площі. Учасники акції яскраво демонстрували патріотичну символіку — прапори, віночки, жовто-блакитні стрічки.

    Під час заходу із урочистою промовою до першотравенців звернувся міський голова Віктор Руди та заступник міського голови Світлана Аксьонова, яка зачитала звернення до містян губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.

    Під час заходу на площі лунали українські вірші і пісні. Цього дня мешканці міста підтвердили важливість збереження соборності та незалежності України шляхом об’єднання молоді, керівництва, працівників різних галузей у символічне коло. Коло єдності зібрало близько тисячі першотравенців. Узявшись за руки, учасники акції висловили спільне побажання: Україна назавжди повинна залишатися єдиною державою.

День Соборности в Першотравенске    У самісінькому центрі кола єдності старшокласники п’ятої школи розгорнули величезний прапор України, який вони виготовили до Дня Соборності України.

    Фотозвіт заходів з нагоди Дня Соборності України на міської площі дивитися тут.