Першотравенская ЗОШ №4    Першотравенська ЗШ №4 була заснована в 1973 році. З перших днів відкриття школу розвивали такі вчителі, як Демчук В.І., Нєзовцева Л.В., Солоніна Т.П.. Першим директором був призначений вчитель історії — Огурцов Віктор Леонтійович, потім естафету прийняла Тюкова А.М., за нею Дьяченко А.І., Орєхова Р.М., Яніва К.М.

 В школі працюють сильні, методично підковані вчителі-методисти з вищими категоріями, вчителі І, ІІ категорій та молоді спеціалісти, які розширюють свої педагогічні навики.

Протягом свого існування школа випустила сильних, обдарованих випускників, які в майбутньому досягли великих успіхів, наприклад Симоненко Дар’я випускниця 2012 року, переможниця IV туру Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури 2010, 2011 років; призер ІІІ туру Всеукраїнських олімпіад з російської мови та англійської мови 2011 року. Також шкільна гордість, випускниця нашої школи Недашківська Катерина, яка являється гордістю Харківського Національного автомобільно-дорожнього університету та Махов Олександр теж є студентом — відмінником ХНАДУ. За останні роки школа випустила 6 срібних медалістів, та 5 золотих.

В ЗШ № 4 в різні часи навчалися:

  1. Копитов О.А. – колишній Першотравенський міський голова;
  2. Галімов О.У. – завідуючий гірничими роботами по транспорту шахтоуправління  «Першотравенське»;
  3. Свічкар В.В. – головний інженер  УЕГХ;
  4. Хандрига В.А. – Донецька топливно-енергетична компанія;
  5. Князюк О.В. – священик, клірик храму Святого Благовірного князя Ігоря Чернігівського, м. Дніпродзержинськ;
  6. Феськин І.О. – майстер спорту, чемпіон України з легкої атлетики;
  7. Коряка Р.В. – майстер спорту, чемпіон України з пауерліфтингу;

Це результат працелюбства, високого професіоналізму і відданості обраній справі. Приємно усвідомлювати, що педагогічний колектив школи – це талановиті й творчі люди, по справжньому віддані своїй професії.