ДТЭК в Першотравенске     Основним інвестором міста Першотравенська виступає компанія ДТЕК. Завдяки інвестиціям компанії укріплюється матеріально-технічна база закладів соціальної сфери, ремонтуються об’єкти житлово-комунального господарства міста.

Реалії сьогодення показали, наскільки далекоглядним і правильним кроком у партнерських відносинах стало рішення компанії розробити трирічний стратегічний план співпраці з міською владою. Завдяки програмам, реалізація яких запланована на період з 2013-го по 2015-й рік, у компанії з’явилася можливість фінансування реконструкцій та капремонтів великих і вартісних об’єктів.

В рамках соціального партнерства компанії ДТЕК і міста Першотравенська у поточному році інвестиції у соціально-економічний розвиток міста становлять 3,5 млн грн, за рахунок яких реалізуються 4 проекти: реконструкція котельні «Південна», оснащення терапевтичного відділення сучасним медичним обладнанням, реалізація проектів «Місто власними руками» та «Створення Центру культурного та духовного розвитку у місті Першотравенську на базі БК «Шахтар». У минулому році ДТЕК інвестував у Першотравенськ понад 5,9 млн грн.

З прийняттям Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад» у нашого міста з`явилася реальна можливість значно підвищити свою інвестиційну привабливість. Міський голова Віктор Рудих за підтримки громади та депутатського корпусу виступив з ініціативою щодо об`єднання сусідніх сільських територіальних громад (Миколаївська, Дмитрівська, Петрівська, Лозівська сільські ради та Васильківська селищна рада) з визначенням адміністративного центру в місті Першотравенськ. На сьогодні виконавчим комітетом міської ради на чолі з міським головою Віктором Рудих ведеться активна робота щодо впровадження цієї ініціативи в життя.