Заклади охорони здоров`я Першотравенська      Шановні першотравенці!

Мабуть, немає жодного жителя нашого міста, кому б не доводилось хоча б раз побувати в стоматологічному хірургічному кабінеті міської лікарні.

Тому, звертаючись до вас, перш за все, хочу вибачитись за ті несприятливі умови, в яких вам доводиться перебувати, відвідуючи цей кабінет. Адже в літню пору температура там піднімається до +30 °C і більше, а взимку опускається до +13° +15°C . Персонал кабінету прагне зробити все можливе для доведення температурних показників до норми. Наприклад, із списаних двох кондиціонерів 80-х років нам вдалося скласти один, але шуму від нього багато, а бажаної прохолоди нема. Тому додатково біля кожного крісла стоять ще й електровентилятори. Вікна і двері в стоматології не мінялися більше 50-ти років. Віконні рами ледь тримаються на завісах (деревина рам потрухла), а щілини в них сягають трьох сантиметрів. На сьогодні провести капітальний ремонт в кабінетах, на жаль, неможливо, бо Кабмін на даний час своєю Постановою заборонив використання бюджетних коштів для цих цілей.

У 2014 році ми зібрали небайдужих людей в ініціативну групу «Дружба» з метою проведення такого ремонту в кабінетах при фінансовій підтримці компанії ДТЕК. Та не судилося… Перевага була віддана дитячим та спортивним майданчикам. У 2015 році з ініціативи виконкому м.Першотравенська в рамках затвердженої стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і міста на 2013-2015 рр. проводився конкурс міні-грантів «Місто своїми руками». СОО ФЛІД, як розпорядник коштів, виділених компанією ДТЕК для переможців ініціативних груп, 6 липня 2015 р. вручив керівнику ініціативної групи «Дружба» Сертифікат переможця проекту «Енергозбереження як турбота про людей» на суму 30 тисяч гривень. Але наш проект розрахований на 42 тисячі 500 гривень. 30 тисяч гривень може бути витрачено тільки на закупівлю 3-х вікон, 3-х дверей та будівельних матеріалів для їх встановлення. А ще треба їх встановити та оформити відкоси, а також провести промивку системи опалення, фарбування стін і стелі, встановлення нових електророзеток та ін.

Тому звертаюсь з великим проханням до небайдужих людей: пенсіонерів, підприємців, депутатів міської ради, просто жителів міста (особливо чекаємо на сантехніків, малярів, електрослюсарів) відгукнутись на наше прохання допомогти матеріально чи благодійною роботою власних рук, адже проект недаремно носить назву «Місто своїми руками».

Та, на жаль, не все можна зробити своїми руками. За підтримки міського голови Рудих В.І. було вирішено питання щодо придбання кондиціонера. Але встановлювати його мають право тільки фахівці. Сподіваємося, що за домовленістю вони зменшать ціну за цю роботу.

Згідно з умовами конкурсу, нами уже зібрано коштів на суму 4 тис. гривень. Та цього недостатньо для виконання повного фронту робіт. Тому велике прохання допомогти добровільними внесками коштів, щоб спільними зусиллями зробити затишок та комфорт для себе та для багатьох вдячних пацієнтів хірургічного кабінету стоматології — жителів нашого міста та прилеглих населених пунктів, які вже незабаром стануть частиною нашої громади.

Відповідально заявляємо, що здійснення проекту жодним чином не пов’язане з політичною діяльністю, впливом на результати чергових виборів, а також діяльністю, що стосується заходів на підтримку виборчих кампаній.

Члени ініціативної групи ведуть облік благодійних внесків і готові у будь-який час звітувати про їх використання.

Якщо ви маєте можливість взяти участь у ремонтних роботах, телефонуйте за номером: 050-48-03-053.

Благодійні внески на ремонт стоматологічного кабінету слід перераховувати за наступними реквізитами:

ГО «Агенція економічного розвитку міста Першотравенськ»

«ПАО КБ ПриватБанк», код ЕГРПОУ 14360570,

код банку 305299, р/р 26004050251756

Призначення платежу: на ремонт стоматологічного відділення

Депутат міськради, хірург-стоматолог І.І. Бігдан, за дорученням ініціативної групи «Дружба»