turnir_po_basketbolu_v_pershotravenske    Сьогодні займатися спортом у Першотравенську мають змогу всі — від малюка до літньої людини. В місті створено всі умови для розвитку фізичної культури та спорту.

У місті функціонує 33 спортивних майданчика, у розпорядженні населення міста  спортивний стадіон, 8 спортивних та 7 тренажерних залів.

328 дітей та представників учнівської молоді займаються спортом та тренуються у дитячо-юнацькій спортивній школі «Шахтар». Тренування у школі проводиться за напрямками: футбол, волейбол, бокс, тхеквондо. З початку року 195 спортсменів дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у 8 змаганнях різних рівнів.

Першотравенск ДЮСШ "Шахтёр"     Спортивний комплекс «Шахтар» дитячо-юнацької спортивної школи плідно співпрацює з навчальними закладами, організаціями та підприємствами міста. В Першотравенську функціонує 3 спортивних товариства, якими охоплено 450 осіб (федерація футзалу, федерація футболу міста та Першотравенське міське фізкультурно-спортивне товариство «СПАРТАК»), 9 громадських організацій фізкультурно-спортивного напрямку. На базі ДЮСК «Самсон» функціонує Першотравенська міська суспільна організація інвалідів СК «Віра», яка впроваджує фізкультурно-оздоровчу і спортивну програму для інвалідів за напрямком пауерліфтінг.