Фестиваль дитячих талантів у «Дзвіночку»     26 березня у дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» відбувся фестиваль дитячої творчості «Весняні дзвіночки 2015». На святі у дітлахів були присутні методист міського відділу освіти Інна Андрющенко та музичні керівники КДНЗ міста.

Дитина з перших років життя несвідомо тягнеться до всього яскравого і привабливого: радіє блискучим іграшкам, барвистим квітам і мальовничим краєвидам матінки-природи. Все це викликає у неї щиру зацікавленість і почуття задоволення. У процесі естетичного виховання дітлахів відбувається перехід від несвідомого відгуку на все яскраве, красиве до свідомого сприйняття прекрасного.

Робота з дітьми і для дітей надихає працівників КДНЗ «Дзвіночок» на розвиток власної винахідливості, креативності, на пошук нових ідей, спонукає їх до самовдосконалення. Одним з результатів такого творчого пошуку стало яскраве дійство – фестиваль дитячих талантів «Весняні дзвіночки 2015», яке підготувала музичний керівник дитячого садочка Ольга Агапова.В ньому брали участь діти з яскраво вираженими музичними здібностями з молодших, середніх та старших груп. Глядачів дуже вразило те, як натхненно маленькі артисти виконували пісні, як невимушено й природньо трималися вони на сцені. Звичайно, такого цікавого дійства не відбулося б, якби дітлахам не допомагали дорослі. Спостерігаючи за малятами, відразу помічаєш, що з ними працюють справжні професіонали, які вкладають усю душу в свою роботу, розвиваючи природні здібності своїх вихованців.

Підводячи підсумки заходу, завідувач дитячого садка «Дзвіночок» Лариса Молчанова зазначила, що творчість педагога є необхідністю і покликанням сьогодення. Вона не виростає на порожньому місці, бо є властивістю професіоналів своєї справи.

Жанна Данилець