Навчальні та виховні заклади     У дошкільному навчальному закладі «Черемшина» велика увага приділяється основам безпеки життєдіяльності. Діти у доступній і цікавій формі здобувають необхідну    інформацію через  проведення  занять, бесід, дидактичних, рухливих та сюжетно-рольових  ігор, читання художньої літератури, перегляд навчальних відеороликів, презентацій.

Вихователі нашого закладу постійно знаходяться у творчому пошуку для створення цікавих форм роботи для дітей, а також намагаються долучати до запланованих заходів людей різних професій.

Тому в рамках проведення Тижня безпеки дитини з дітьмиМокренко групи «Квіточка» вихователем Мокренко О.І. було проведено екскурсію-заняття «Дорожня грамота», в ході якого особливу увагу приділено підвищенню безпеки дорожнього руху. На цей раз до дітей запросили старшого лейтенанта Першотравенського відділення поліції Маляра Ю.В. Разом із ним діти з задоволенням повторили правила поведінки пішоходів, закріпили знання про дорожні знаки та пішохідні переходи.

Потім дітям запропонували перетворитися на інспекторів дорожнього руху та провести акцію «Пішохід», яка була направлена  на дотримання пішоходами правил дорожнього руху. В ході цієї акції діти перевіряли знання правил дорожнього руху у зустрічних перехожих і за правильні відповіді дарували повітряні кульки з побажаннями добра та пам’ятками з правилами дорожнього руху.

Задоволеними залишились і перехожі, і діти. По завершенні заходу діти дружно пообіцяли завжди дотримуватися правил безпечної поведінки на дорозі та нагадати про них своїм батькам.

Тема безпеки життя дитини невичерпна, вона не обмежена тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь та навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

«Першотравенские новости»