ремонт дороги буде закінчено      З 20 жовтня городяни спостерігали за тим, як вкладається асфальт на вулиці Карла Маркса. Горезвісна дорога очікувала завершення капітального ремонту понад два роки і, нарешті, це таки відбулось.

Нагадаємо, що ділянка зазначеної дороги між вулицями Шкільна та Леніна була заасфальтована у серпні 2013 року. Через відсутність коштів та недостатню роботу відповідних служб подальший ремонт дороги до вул. ім. Героїв космосу призупинився. Нинішній міській владі довелось докласти чимало зусиль, щоб завершити цей масштабний проект. Для цього потрібно було пройти всі необхідні етапи – привести у відповідність проектно-кошторисну документацію через підвищення цін на будматеріали та виконати цілу низку важливих пунктів, визначених законодавством. Крім того, ТОВ «Євробуд Плюс» — виконавець ремонтних робіт через напружений графік робіт в регіоні зміг приступити до роботи в Першотравенську лише у другій половині жовтня.

За словами Віктора Вискрєбєнцева, директора Першотравенського МЖКП – організації, яка виступила замовником ремонтних робіт, капітальний ремонт виконується сучасною технікою за європейськими стандартами. Фірма-виконавець гарантує експлуатацію цієї ділянки дороги на Карла Маркса не менше 15 років.

— Згідно з графіком, ремонт дороги буде закінчено до 26 жовтня. Протяжність відремонтованого дорожнього полотна шириною 6 метрів становить 560 погонних метрів. На капремонт використано 1 млн. 605 тис. грн. коштів обласного бюджету. З урахуванням відремонтованої у 2013 році ділянки загальна довжина дороги вулицею Карла Маркса становить 1, 26 км, вартість – 2 млн. 503 тис. грн., — підкреслив головний комунальник міста.