dsns_pershotravenska    3 квітня  близько 15:40 до служби порятунку «101» звернулась представник Першотравенського територіальному центру соціального обслуговування з проханням відчинити двері помешкання самотньої особи похилого віку.  За словами жінки, працівники центру прийшли відвідати літню жінку й не змогли потрапити до помешкання. Пенсіонерка зачинила двері на внутрішній замок, їй стало зле, через що вона не змогла відкрити квартиру. Старенька впала на підлогу та  благала про допомогу.

    За викликом оперативно прибули рятувальники 47 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Квартира жінки знаходилась на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, тому було прийнято рішення потрапити до приміщення за допомогою драбини.

Особовий склад пожежно-рятувального підрозділу піднявся на балкон через відкрите вікно, та за допомогою спеціального інструменту відчинив двері до помешкання, в якому знайшли жінку.

Після відчинення квартири до старенькою змогли потрапити лікарі «швидкої», які надали необхідну медичну допомогу хворій.