Выборы в Першотравенске    Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Першотравенської міської ради повідомляє:

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Першотравенської міської ради.

Особливо це стосується виборців:

?? які досягли 18-річного віку та будуть голосувати вперше;

?? колишніх військовослужбовців строкової служби;

?? громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

?? громадян, які прибули із-за кордону і знялись з обліку в МЗС або на останніх виборах голосували за кордоном;

?? громадян, які під час останніх виборів виявили неточності у списках виборців щодо своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці можуть:

1.? У відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Першотравенської міської ради за адресою: виконавчий комітет Першотравенської міської ради, вул. Шкільна, 20.

2.? З 11 жовтня 2015 року у приміщенні дільничної виборчої комісії.

3.? Не пізніше 14 жовтня дільнична виборча комісія доставляє кожному виборцю іменне запрошення.

Якщо виборець виявив неправильності у попередньому списку виборців, у тому числі не включення, неправильне включення до списку виборців його або інших осіб, наявність або відсутність відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися, він має право звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Реєстру із заявою про уточнення попереднього списку виборців, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зазначені в ній відомості.

У разі виявлення не включення особи до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці до заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують наявність у такої особи права голосу та належність її виборчої адреси до цієї звичайної виборчої дільниці.

Заява про уточнення попереднього списку виборців подається виборцем особисто. У разі якщо виборець за станом здоров’я не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за зверненням такого виборця зобов’язана забезпечити прийняття у нього заяви в інший спосіб.

УВАГА! Заява про уточнення попереднього списку виборців може бути подана виборцем не пізніше 19 жовтня 2015 року. Заява, подана після зазначеного строку, не розглядається.

Розбіжності у виборчій адресі виборця в уточненому списку та паспорті громадянина України щодо найменування вулиці (проспекту, бульвару, площі, провулка, кварталу тощо) або номера будинку в разі, якщо такі розбіжності стосуються тієї самої вулиці чи того самого будинку та пов’язані з перейменуванням вулиці, зміною нумерації існуючого будинку, не можуть бути підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня такому виборцю та не потребують внесення змін до списку виборців. Голова, заступник голови та секретар дільничної виборчої комісії в день голосування виправляють неточності та технічні описки в уточненому списку виборців — неправильне написання прізвища, власного імені(усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання — у разі якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування. Таке виправлення засвідчується підписом голови або заступника голови чи секретаря дільничної виборчої комісії у графі «Примітки».

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія з місцевих виборів (далі – дільнична виборча комісія) надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця.

Виборець, який тимчасово нездатний пересуватися самостійно і має бажання проголосувати за місцем свого перебування, особисто, поштою або через інших осіб не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування подає до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, на якій він включений до списку виборців, власноручно написану заяву з проханням надати йому можливість голосувати за місцем свого перебування із зазначенням такого місця. Заява викладається в довільній формі.

До заяви додається довідка медичної установи про стан здоров?я виборця, яка засвідчує факт тимчасової нездатності його пересуватися самостійно. Така заява є зобов’язанням виборця забезпечити умови для дотримання вимог щодо порядку голосування, передбачених Законом.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а, у разі зміни прізвища, – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно (понеділок-неділя) з 8.00 год. до 17.00 год. Обідня перерва: 12.00 год. — 13.00 год.

Телефони відділу7-10-60.

Також повідомляємо, що перевірити свої персональні дані та своє включення у реєстр громадяни можуть самостійно за допомогою мережі Інтернет. Для цього необхідно зайти на офіційну інтернет-сторінку Державного реєстру виборців за посиланням www.drv.gov.ua, відкрити вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит. Через певний час, на свою електронну скриньку, ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Окремо наголошуємо, що згідно ст. 3 Закону України «Про місцеві вибори», право голосу на цих виборах мають громадяни України, які належать до відповідної територіальної громади. Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній територіївизначається його зареєстрованим місцем проживання. Тобто на цих виборах не застосовується процедура тимчасової зміни місця голосування.