На приёме у мера    У відповідності до розпорядження міського голови Віктора Рудих з початку березня цього року батьки дітей-інвалідів, які навчаються в загальноосвітніх школах (5-11 кл.) та виховуються в дитячих садочках міста, будуть сплачувати за харчування половину його вартості.

    Станом на 27 лютого в Першотравенську зареєстровано 102 дитини з особливими потребами. Щомісяця на соціальні виплати дітям-інвалідам міським управлінням праці та соціального захисту населення спрямовується понад 100 тисяч гривень, відповідно кожного року на соціальну підтримку цієї категорії дітей державою витрачається близько півтора мільйона гривень. В залежності від віку та ступені захворюваності діти-інваліди отримують щомісячну пенсію в розмірі від 1180 до 1950 гривень. Але, зважаючи на реалії сьогодення, зазначених коштів не завжди вистачає на забезпечення додаткових потреб цих дітей. Як відомо, здоров`я дитини багато в чому залежить від режиму, якості та збалансованості харчування. Зважаючи на це, міський голова підписав розпорядження про звільнення на 50% від оплати за харчування батьків дітей-інвалідів, які навчаються в школах (5-11 кл.) і відвідують дитячі садочки міста.

          За словами Віктора Рудих, таке рішення було прийняте, перш за все, в інтересах дітей з особливими потребами, задля підтримки їх здоров`я. Безумовно, це стане й певною фінансовою підтримкою родинам, в яких виховуються діти-інваліди.

          Слід зазначити, що на сьогодні Першотравенськ єдине в нашому регіоні місто, в якому на рівні місцевої влади затверджені додаткові пільги для дітей-інвалідів.