соцсети   22 ноября народный депутат Украины Роман Каптелов побывал в Першотравенске. Он встретился с общественными организациями, с жителями Першотравенска, уделил особое внимание шахтерам-инвалидам.

Об этом Роман Каптелов сообщил на своей странице в Facebook:

Вчора був черговий день інтенсивного тижня. Працювали в Першотравенську.

Цього разу ми в кожному місті зустрічалися з представниками громадських організацій. Першотравенськ не став винятком. Поспілкувавшись із ГО, ми обговорили такі проблеми:
– РРО та граничний обсяг щорічного доходу;
– проблеми та пільги АТОвців, квартирне питання, відсутність інформування про монетизацію пільг;
– легалізацію ігрового бізнесу;
– зміну законодавства про пільги для сімей інвалідів;
– земельне питання;
– питання води.

Значну увагу приділили також справі партійного будівництва та взаємодії з місцевою владою.

Вдалося провести зустріч із шахтарями. Були присутні близько 250 людей. У ході дискусії ми домовились про те, що разом підготуємо правки до законопроєкту щодо реформування Фонду соціального страхування. Я висловив готовність відстоювати інтереси шахтарів-регресників, вносити ті зміни, яких вони потребують. Домовились про спільну зустріч із головами профспілок для координації наших подальших дій.

Провів і прийом громадян. Обговорили проблеми неможливості надання матеріальної допомоги, повернення субсидії, реконструкцію водогону, списання боргу за комунальні платежі, надання пільг інвалідам, а також проблеми з ПП «КП 1» та обслуговуванням прибудинкової і внутрішньобудинкової територій.