шахтёры Першотравенска    «ДТЕК Павлоградвугілля» не може гарантувати стабільної виплати заробітної плати своїм працівникам.

Головними причинами невиплати заробітної плати можуть стати борги (6,4 млрд грн. заборгувала держава за використану електроенергію) та низькі тарифи на електроенергію.

«Сьогодні вперше ситуація така, що тариф для вугільних ТЕС, який планомірно державою знижувався останнім часом — нижче собівартості вироблення електроенергії», — йдеться в інформації компанії.

За повідомленням енергетичної компанії, виплати у лютому і березні працівники отримали завдяки тому, що «ДТЕК» домовилася про відстрочку оплати заборгованості постачальникам, максимально збільшила експорт вугілля марки «Г» для отримання валютної виручки.

«Починаючи з цього місяця резерви компанії вичерпані. Керівництво ДТЕК неодноразово пропонувало налагодити ефективний діалог влади та бізнесу з метою пошуку адекватних шляхів виходу з енергетичної кризи. Ініціативу ДТЕК повністю підтримують профспілки. Поки ініціативи компанії залишаються без реакції», — розповіли в компанії.