Першотравенські організації політичних партій      До міського голови на черговий прийом, який він провів 7 вересня, прийшли 8 першотравенців. Переважна більшість заявників звернулася до нього за матеріальною допомогою. Один із заявників попросив допомогти вирішити питання трудового спору, інший — щодо благоустрою території.

       Жінка, яка мешкає в будинку № 11 на вулиці Карла Маркса, звернулася з проханням встановити лавки для відпочинку біля її під’їзду, які були демонтовані одним із його мешканців. Віктор Рудих доручив начальнику управління комунального господарства та майна Сергію Сорокопудову і директору приватного підприємства «Комунальщик – 1» Олені Назунцевій  розібратися в піднятому жінкою питанні.

       Шість заявниць, серед яких переважна більшість літніх жінок, попросили очільника міста надати їм матеріальну допомогу, оскільки вони опинилися в скрутному становищі. Віктор Рудих доручив начальнику управління праці та соціального захисту населення Галині Коврижко допомогти всім заявницям оформити відповідні заяви.

        Як зазначила Галина Миколаївна, всі заяви обов’язково будуть розглянуті на комісії з надання матеріальної допомоги мешканцям міста Першотравенська. Остаточне ж рішення щодо надання матеріальної допомоги буде прийнято цією комісією з урахуванням доходів громадян.