Першотравенські організації політичних партій  30.06.2015 року пройшла робоча нарада з керівниками бюджетних установ, під час якої було піднято питання щодо погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги працівниками бюджетної сфери.

    Вкотре було наголошено на необхідності термінового погашення існуючих боргів за тепло, водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів, оскільки за останні 6-8 років накопичилися значні борги городян за отримані житлово-комунальні послуги. Так, борг населення Першотравенська міському житлово-комунальному підприємству сягає близько 10 млн. грн., а приватні підприємства заборгували понад 1 млн. грн.

         Як зауважив Віктор Рудих, борг міського житлово-комунального підприємства за вугілля, використане протягом минулого опалювального періоду, становить 3,4 млн. грн. На сьогодні МЖКП сплатило ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» за отримане вугілля 5,2 млн. грн., що становить 60% його загальної вартості. Вищезазначену заборгованість за отриману вугільну продукцію необхідно погасити до початку опалювального періоду 2015-2016 років.

        Протягом двох останніх тижнів боржниками – працівниками бюджетних установ міста погашена заборгованість на загальну суму 38 тис. грн. Частина з них, за інформацією представників МЖКП, уклала договір з підприємством щодо реструктуризації боргу.

        На думку міського голови, городяни повинні більш відповідально ставитися до сплати комунальних послуг, інакше місто в будь-який момент через несплату може залишитися, наприклад,  без води. Платити треба за все: і за вугільну продукцію, і за воду, і за вивезення ТПВ, і за утримання будинків тощо. Особливо це стосується тих, хто своєчасно отримує заробітну плату, пенсії та інші соціальні виплати. Малозабезпечені городяни можуть звернутися до управління праці та соціального захисту населення для отримання субсидії  на житлово-комунальні послуги.