Благодійний концертВони вміють по-справжньому щиро всміхатися, вони завжди весело радіють кожному сонячному дню, вони помічають усі барви нашого життя і найголовніше – тільки вони можуть запалити наші очі справжнім щастям. І всі ми чудово розуміємо, що наше із вами майбутнє – у наших дітях. Саме тому понад усе ми намагаємося зберегти для наших дітей світ таким, який робить їх щасливими: світлим, радісним, яскравим, а найголовніше – мирним.

19 вересня у приміщенні БК «Шахтар» відбувся благодійний концерт «Мир для дітей», організований міською владою за підтримки Агентства економічного розвитку Першотравенська. Почесними гостями благодійного концерту були ті, хто стоїть на сторожі мирних днів наших дітей – солдати із зони АТО, які прийшли на свято разом зі своїми родинами. Бійців та їхні сім`ї зал зустрів гучними оплесками, що не вщухали понад декілька хвилин. Картина, що на довгий час залишиться у серцях глядачів, – мужні та сильні бійці у військовій формі, а поряд щасливі діти, що їм посміхаються. Як зазначив у своєму відеозверненні міський голова Віктор Рудих, з початку проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях з Першотравенська було мобілізовано 117 військовослужбовців, наразі 58 з них демобілізовані. За його словами, міська влада робить усе можливе, аби учасники АТО не відчували себе забутими та покинутими. Так, влітку було прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги з міського бюджету всім учасникам АТО. Наразі цю допомогу у розмірі 2 тис. грн вже отримали 25 учасників бойових дій в зоні АТО. Також очільник міста нагадав присутнім імена загиблих бійців із нашого міста – Тараса Малишенка та Костянтина Ковальова, які віддали власні життя, захищаючи цілісність рідної землі. Як додав Віктор Рудих, вже зараз готуються документи на придбання двокімнатної квартири для сім’ї Тараса Малишенка, у якого залишилося двоє малолітніх дітей.

— Треба завжди пам’ятати, кому ми зобов’язані мирним життям, тишею та спокоєм у нашому місті. І коли у нас виникають якісь труднощі, не забуваймо: тим, хто воює на Сході України, набагато важче, бо вони там знаходяться заради нас, заради наших дітей та онуків, — наостанок додав очільник міста.

Для усіх, хто прибув на благодійний концерт, творчі колективи БК «Шахтар» підготували чудову розважальну програму. І все це для того, щоб ми усі разом не забували берегти мир та пам’ятали про його цінність. Просто на очах глядачів руками майстрині створювалися натхненні картини із піску, що розповідали свою гірку історію життя дітей зони бойових дій. А далі серед мерехтіння зірок у кружальці світла з`явилась постать скрипальки, яка заграла на своїй скрипці щемну журливу мелодію. Душевні пісні, естрадні й народні танки розповідали свої історії, що виражали палке прагнення нашого народу до мирного життя.

За час проведення концертної програми на потреби учасників із зони АТО всіма небайдужими мешканцями нашого міста, що переймаються долею нашого народу, було зібрано 10 245 грн. Ці кошти будуть направлені до військових підрозділів, де несуть свою службу бійці із нашого міста, продовжуючи ретельно оберігати мирне небо та спокійний сон наших дітей.

Тетяна Комарінська

Фото дивиться тут