Благотворительная акция в Першотравенске   Одинадцять тисяч п’ятсот гривень було зібрано в рамках благодійної акції, яку організувала міська влада у нашому місті 20 та 21 березня.

Суботній ранок 21 березня розпочався благодійним ярмарком-продажем. Городяни мали можливість купити речі, виготовлені першотравенськими майстрами — аматорами народного мистецтва «Гармонія» та вихованцями ЦДТ «Надія». Оригінальною була участь у акції учнів Першотравенського гірничого ліцею. Вони пропонували за символічну плату скуштувати освіжаючий лимонад та солодощі власного приготування. См. фото здесь.

По закінченню ярмарку усі учасники акції пройшли до концертної зали БК «Шахтар», де художні колективи БК «Шахтар» та «Україна» підготували змістовну програму патріотичного спрямування.

До присутніх на благодійному концерті звернувся міський голова Віктор Рудих, який вкотре підкреслив важливість подібних заходів.

  • З кожним разом учасників благодійної акції стає все більше, — зазначив Віктор Іванович. — Це говорить про те, що наші першотравенці не байдужі до тих подій, які відбуваються сьогодні в нашій країні. Я дуже вдячний вам за підтримку та той вагомий внесок, який ви надаєте нашим землякам, які знаходяться в зоні АТО.

Також очільник міста висловив найголовніше побажання, щоб військові дії в Донецькій та Луганській областях якнайшвидше закінчилися, і в Україні запанував мир.

У п’ятницю ввечері у БК «Шахтар» за ініціативи міського молодіжного об’єднання «Час змін» та за сприяння міського відділу з питань молоді та спорту була проведена благодійна молодіжна дискотека «Весняний калейдоскоп». Ведучі дискотеки, молоді активісти Сироєжкін Володимир та Віталій Мінін підготували для відвідувачів танцполу цікаві конкурси та завдання. Окрім цього своїми виступами порадували першотравенські реп-виконавці, які під бурхливі оплески молоді читали свої авторські композиції. Під час благодійної дискотеки вдалося зібрати майже 700 гривень. См. фото здесь.

Усі кошти, зібрані під час благодійної акції, буде передано на потреби військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.

Олена Солощенко