Першотравенські організації політичних партій

З огляду на постійні перетворення, які останнім часом відбуваються в структурі центральної влади, контролюючі органи не завжди дослухаються до думки громадськості, в тому числі й щодо злісних порушень закону та зловживань держслужбовцями таких невеличких містечок, яким є Першотравенськ. Однак не цього разу.

Громадська організація «Першотравенська народна рада» неодноразово публічно заявляла про незаконне призначення радником міського голови бувшого лідера міської організації Комуністичної партії Олексія Мочаліна. І справа не тільки в його комуністичному минулому. На час призначення він не мав досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, і навіть, вищої освіти, якої не має і до сьогодні. Міський голова О.Вінницька, призначивши на цю посаду О.Мочаліна з вдячності за допомогу під час передвиборчої компанії, на думку членів громадської організації «Першотравенська народна рада», як мінімум, перевищила свої повноваження. Саме про це й було повідомлено до вищого антикорупційного контролюючого органу.

Комітетом Верховної ради з питань запобігання і протидії корупції надане доручення голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації В.М.Резніченку особисто розібратися в даній проблемі й вжити відповідні заходи. Сподіваємося, що вже найближчим часом будуть розставлені всі крапки над «і» в цій ганебній для нашого славного шахтарського міста історії.

Текст листа Комітету наведений нижче.

Доручення голові Дніпропетровської ОДА Резніченку