С праздником                        ШАНОВНІ ЮРИСТИ!

         Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята, яке об’єднує всіх, чиє життя  підпорядковане гаслу: «Знати право, служити праву, захищати право».

        Для українського суспільства професія юриста дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розвитку правової держави в Україні, перш за все на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципу верховенства права, удосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості українців.

         Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертається величезна кількість громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

          Віддаючи шану служителям Феміди, бажаю вам творчої наснаги, нових професійних перемог, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень. Хай оптимізмом і натхненням, плідною працею і хорошим настроєм повниться кожен ваш день. Здоров’я вам, добра, миру та благополуччя!

 Віктор РУДИХ, міський голова