На приёме у мера     21 травня 2015 року відбулося засідання чергової 60 сесії Першотравенської міської ради VІ скликання під головуванням міського голови Віктора Рудих. З 36 депутатів в роботі сесії взяли участь 24 обранця. Міська рада розглянула 31 питання.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2015 року по доходах в сумі 32 554,8 тис. грн. і по видатках у сумі 27 734,8 тис. грн. та три розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період у бюджетній сфері. Вони внесли зміни до рішення міської ради від 27 січня 2015 року №6-55/VI «Про міський бюджет на 2015 рік». Зокрема, на здійснення модернізації сміттєвоза спрямовано 500 тис. грн., на проведення капітального ремонту частини дороги по вулиці Чайковського – близько 500 тис. грн. і внутрішньо квартального проїзду по вулиці Карла Маркса біля житлового будинку №5а – 179,1 тис. грн., на виготовлення проекту по продовженню капремонту міських доріг – 20 тис. грн., для забезпечення безперебійної роботи котельні «Південна» на ремонт топки направлено дотацію з обласного бюджету на загальну суму понад 1 млн. грн., на придбання лінолеуму для акушерсько-гінекологічного відділення ЦМЛ спрямовано 99 тис. грн., на проведення робіт по видаленню сухостою в дитячих садках «Казка», «Дзвіночок», «Білочка», «Берізка» — близько 25 тис. грн., на проведення поточного ремонту системи опалення в дитячих садках «Дзвіночок», «Черемшина», «Попелюшка», «Калинка», «Берізка» — понад 100 тис. грн., на придбання матеріалів для проведення відновлювальних робіт по утриманню дитсадка «Казка» — близько 40 тис. грн., на проведення громадських робіт для залучення зареєстрованих безробітних та громадян з числа внутрішньо переміщених осіб — 9 тис. грн. тощо.

Після детального обговорення депутати внесли зміни до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженого рішенням міської ради від 27 січня 2015 року №2-55/VI. Відповідно до внесених змін, не оподатковуватимуться квартири площею до 90 м? (було — 60 м?), житлові будинки площею до 180 м? (було — 120 м?) та різні типи житлової нерухомості, в тому числі їх частки — до 270 м? (було — 180 м?).

На пленарному засіданні було затверджено список народних засідателів Першотравенського міського суду Дніпропетровської області та міську Програму з виготовлення та розміщення постерів з питань життєдіяльності територіальної громади міста Першотравенська та соціальної реклами на 2015-2017 роки. Міська рада внесла зміни до міської програми «Заохочувальні місцеві стимули» для медичних працівників первинної ланки м.Першотравенська на 2012-2015 роки», спрямувавши до кінця року понад 80 тис. грн. для заохочування сімейних лікарів.

Окрім цього, депутати внесли доповнення до Положення про Почесну грамоту Першотравенської міської ради. Відтепер до Почесної грамоти буде надаватися разова грошова винагорода, що дорівнює прожитковому мінімуму для непрацездатної особи (на сьогодні вона становить 949 грн.), яка виплачуватиметься в межах можливості місцевого бюджету.

Почесною грамотою міської ради до Дня міста, яке відзначатиметься 31 травня, депутатський корпус вирішив нагородити Сергія Риженка – головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.М.Мечникова, почесного громадянина міста Першотравенська, Ярослава Ракицького – гравця футбольного клубу «Шахтар», колишнього вихованця Першотравенської ДЮСШ «Шахтар», Олександра Корольова – голову первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України шахти «Степова», Валентину Сорокіну – начальника дільниці Першотравенського міського житлово-комунального підприємства, Галину Владимирову — директора Будинку культури «Шахтар».

Міська рада також погодила проект регуляторного акту – рішення Першотравенської міської ради «Про затвердження Положення про земельний податок в межах міста Першотравенська у Дніпропетровській області» та надала згоду на прийняття будівлі міської лазні в комунальну власність Першотравенської територіальної громади.

Вже вдруге частина депутатів не прийняла до відома звіт директора Першотравенського МЖКП щодо виконання виробничої програми, фінансового плану і фінансово-господарську діяльність за 2014 рік, а також не проголосувала за внесення змін до штатного розкладу працівників Першотравенського МЖКП на 2015 рік. Тому ці два питання не набрали необхідної для їх прийняття кількості голосів обранців. Це викликало занепокоєння з боку директора МЖКП Віктора Вискрєбєнцева, оскільки спеціалісти підприємства не зможуть виконувати певні роботи з благоустрою та озеленення міста, і особливо це стосується робіт з видалення сухостою на території Першотравенська.

З 13 розглянутих обранцями земельних питань позитивні рішення були прийняті по 12 з них. Одне питання було перенесено на наступне засідання.