Выборы в Першотравенске

Практично зразу ж після парламентських виборів у фейсбуці з`явилася нова група «Зе»-команда Першотравенська». Як з`ясувалося, ні представники партії «Слуга народу», ні новообраний депутат Верховної Ради Роман Капєлов до створення цієї групи не мають ніякого відношення.

Це вдалося з`ясувати шляхом прямого звернення до новообраного народного депутата від партії «Слуга народу» Романа Каптєлова.

На його адресу був направлений лист наступного змісту:

«Доброго дня, Романе. У фейсбуці з`явилася група «Зе»- команда Першотравенська». Модератор – Саша Матвєйченко. Є реальна підозра, що до створення і підтримки цієї групи мають пряме відношення і певний вплив депутати міської ради від Опозиційного блоку, які намагаються в черговий раз «перефарбуватися». Наше місто маленьке, практично всі один одного знають і створення цієї групи вводить людей в оману щодо позиції і прагнень Вашої політичної сили. Дуже хотілося б знати, чи маєте Ви особисто, чи члени Вашої команди відношення до створення цієї групи?…»

Практично відразу ж надійшла читка і лаконічна відповідь, яка спростовує ствердження модератора групи Саши Матвєйченко.

«До створення цієї групи — не маємо відношення», — йдеться у відповіді.

Тож, зважаючи на вищезазначене, першотравенцям необхідно бути вкрай уважними, щоб і на місцевому рівні мати реальну можливість захистити свій вибір і політичну позицію більшості.