ПТУ №40         02 жовтня 2017 року відбувся урочистий захід присвячений 50-річчю ДПТНЗ «Першотравенський гірничий ліцей». Перед початком святкового концерту в фойє БК «Шахтар» проходила виставка, на якій учні з великим натхненням презентували свої творчі роботи за професіями «Електросюсар підземний. Машиніст підземних установок», «Кухар. Продавець продовольчих товарів. Виробник м’ясних напівфабрикатів», «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Машиніст електровозу. Машиніст підземних установок». Також була організована виставка спортивних досягнень учнів та методичні розробки викладачів.

Міська влада надала змогу провести святковий концерт на сцені будинку культури. Разом з учнями ліцею, майстрами виробничого навчання та викладачами в святковому концерті активну участь прийняли артисти будинку культури та викладачі музики школи естетичного виховання.

На свято завітали почесні гості: провідний інспектор Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Клименко О.В.; головний інженер ШУ «Першотравенське» Прихорчук О.І.; головний механік ШУ «Першотравенське» Ліпінський О.В.; голова незалежної профспілки гірників України та випускник ліцею Ашуркін Р.В., соціальні партнери, колеги з профтехосвіти: Тернівський гірничий ліцей та Межівське ПТУ, які привітали колектив зі святом та вручили подарунки ліцею, ветерани профтехосвіти, випускники минулих років, батьки та учні ліцею, які побажаннями та теплими словами привітали колектив навчального закладу з 50 річним ювілеєм.

По завершенню свята вокальний ансамбль «Перлина» презентував новий гімн ліцею, який був створений саме до 50-річчя нашого навчального закладу.