Поэты Першотравенска                   Шановні бібліотекарі!

          Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

        Книга — джерело знань і розум народу — завжди житиме в кожному з нас, адже вона відіграє ключову роль у формуванні особистості, збагаченні її світогляду та у вихованні загальнолюдських цінностей.

        Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.

        Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

         Бажаю вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, щастя, миру і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Нехай у ваших серцях ніколи не згасає вогонь добра, надії та любові.

                                                                                                      Віктор РУДИХ, міський голова