известные люди Першотравенска   ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ГАЛУЗІ ТОРГІВЛІ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ!

          Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників торгівлі!

          Щодня ви невпинно спрямовуєте свої зусилля на те, аби полиці наших торговельних закладів — на задоволення попиту найвибагливішого споживача — були вдосталь наповнені різноманітними, високого ґатунку товарами й виробами. При цьому також ретельно дбаєте, щоб придбати їх було якомога простіше та комфортніше.

          Ми є свідками разючих змін на краще не тільки в зовнішньому та внутрішньому вигляді сучасних крамниць, інших торговельних закладів, але передусім — у пропозиції сервісу.

          Я вірю, що ваш успіх – це запорука економічного зростання міста. Впевнений, що й надалі ви своєю натхненною працею будете створювати людям чудовий настрій, із приємністю даруватимете їм посмішки та душевний затишок.

         На сьогодні у Першотравенську зареєстровано 27 продовольчих, 5 змішаних та 100 непродовольчих магазинів; 24 продовольчих та 31 непродовольчих павільйонів, 15 кіосків, функціонують 3 ринки та 17 підприємств ресторанного господарства. У торговельній галузі нашого міста працює майже 1500 осіб.

          Зичу вам, шановні працівники торгівлі, міцного здоров’я, людського щастя, життєвої наснаги, комерційного успіху, процвітання, ділової ініціативи, стабільності й упевненості у завтрашньому дні.

Віктор РУДИХ, міський голова

 

 

Привітання з Днем працівників торгівлі та громадського харчування у кафе «Дорожнє»