З турботою про ветеранів     9 вересня закінчився лікувально-оздоровчий курс для 15 першотравенських ветеранів війни і праці, які відпочивали в санаторії «Сонячний» у селі Вербки Павлоградського району. Місце,  де розташований санаторій, на диво живописне, а повітря насичене ароматами сосен і дубів. Дерева і квіти, тиша та благоустроєна територія санаторію налаштовують відпочиваючих на позитив і спокій. Крім того, у «Сонячному» надаються комплекс оздоровчих процедур, відмінне харчування і розважальні заходи. Тож цілком зрозуміло, що наші ветерани повернулися до міста бадьорими і радісними, дуже вдячними за організований для них відпочинок.

— В санаторії «Сонячний» ми відпочили прекрасно, — розповідає учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні Василь Олексійович Горбунов. – Затишні кімнати з телевізором і холодильником, чудова природа, смачне харчування. Можна було навіть замовляти блюда на свій смак. Багато м`ясних страв, фруктів і овочів. Персонал санаторію ставився до нас доброзичливо та уважно. Одним словом, краще й не придумаєш! Ми дуже вдячні керівництву міста за організований відпочинок. Дякуємо, що не забувають про нас, старих!  

За ініціативи міського голови у цьому році відновлено практику оздоровлення працівників бюджетної сфери та ветеранів війни та праці.  З міського бюджету на придбання лікувально-оздоровчих путівок для ветеранів було виділено 30 тис. грн. Перевезення ветеранів до санаторію та назад до міста також оплачено за рахунок бюджетних коштів.