Ветераны войны в Першотравенске   В історії України, як і в історії інших пострадянських держав, дата 22 червня 1941 року написана кров`ю й відзначена чорною сторінкою. Рівно 74 роки тому у цей день розпочалася Велика Вітчизняна війна.

Щороку 22 червня український народ відзначає День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в пам’ять про тих, хто загинув у роки війни як на полі бою, так і під тягарем окупації.

Сьогодні за ініціативи міського голови Віктора Рудих ветерани війни прийшли до міської Ради ветеранів війни та праці, щоб разом вшанувати пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Виступаючи перед ветеранами, міський голова висловив учасникам бойових дій та працівникам тилу щиру вдячність за їх героїчний подвиг не тільки в роки війни, а й в повоєнні роки.

Віктор Іванович подарував ветеранам настінний годинник із тематичним зображенням до 70-річчя Перемоги, аби він нагадував про минулі лихоліття та вів відлік тільки мирного часу. Шановним ветеранам війни, цим дорогим для кожного з нас людям, міський голова побажав міцного здоров’я та довголіття.

Ветерани охоче спілкувались з очільником міста та ділились своїми спогадами про  сурові роки війни, які залишаються в їхній пам’яті і понині.